Studio projektowe masz.design oferuje kompleksowe rozwiązania w ramach projektowania wnętrz. Do każdej inwestycji podchodzę indywidualnie, kładąc nacisk na funkcjonalne i ergonomiczne rozwiązania powiązane z oryginalnymi i efektownymi pomysłami. Celem projektowym pracowni jest, łączenie oczekiwań inwestora z ambicjami projektowymi, efektem jest wnętrze niepowtarzalne i skrojone na miarę klienta. Projektuję zarówno mniejsze metraże jak: kuchnia, łazienka, sypialnia poprzez kawalerki, domy, apartamenty czy pomieszczenia komercyjne. Moją specjalnością są wnętrza oparte na nowoczesnym wzornictwie, nie pozostaję jednak zamknięta na inne style i zaprojektuję każde wnętrze, spełniając marzenia każdego klienta. Siedziba masz.design znajduje się w Gdyni, ale zapewniam pełne wsparcie projektowe klientom z całego Trójmiasta i okolic, a także całej Polski.

Magdalena Szwedowska

W 2012 roku ukończyłam studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej. Odkąd pamiętam, chciałam studiować architekturę i to marzenie udało mi się zrealizować.

W 2008 roku rozpoczęłam swoją zawodową przygodę projektową. Doświadczenie, które zdobyłam przez te lata, pozwoliło mi odnaleźć swój styl, rozwinąć wiedzę i umiejętności, które niezbędne są w projektowaniu wnętrz. Na tym jednak nie poprzestałam, aby móc zaoferować usługi projektowe na najwyższym poziomie, stale podnoszę swoje kwalifikacje podczas organizowanych szkoleń.

Jako architekt czynnie uczestniczę w każdym etapie projektu.

Pierwszym z nich jest poznanie się i zapoznanie z tematem, obiektem, którego projekt ma dotyczyć, oraz wymaganiami Klienta. Na tej podstawie opracowuję kilka koncepcji, które poparte są realistycznymi wizualizacjami. Jest to niezbędny element całej układanki, dzięki któremu dochodzimy do docelowej aranżacji.

Po akceptacji projektu, kolejnym etapem jest przygotowanie dokumentacji dla branżystów: elektryka, hydraulika, stolarza. Na tym etapie wybieramy również konkretne wykończenia: podłóg, ścian, drzwi, pojawiają się propozycje mebli wolnostojących, oświetlenia, a także dekoracje.

Na etapie wykończenia sprawuję stały nadzór autorski i czuwam nad tym, aby wykonanie było zgodne z projektem. Dążę do tego, aby każdy projekt był zapięty na ostatni guzik.

Nie ma takich samych projektów, bo każdy Klient jest też inny. Przy realizowanym projekcie nie mogę doczekać się efektu końcowego i miny zadowolonego Klienta. Wierzę, że każde wnętrze można uczynić miejscem wyjątkowym.

Dziękuję za zainteresowanie i czekam na Twój telefon.
Magdalena Szwedowska