Apartament znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji i posiada przepiękny widok na zatokę, doświetlony jest potężnymi oknami... Aż chce się mieszkać...

Powierzchnia apartamentu - 180 m2 zakłada: dwie sypialnie z łazienkami, pokój dziecięcy, biuro, ogólnodostępna łazienka oraz salon z aneksem kuchennym.

W strefie dziennej ogromną rolę odgrywa patio prowadzące na taras. Stanowi ono główną dekorację, zastosowane kafle ze spieku kwarcowego z roślinnym wzorem wprowadzają do wnętrza kolor i stanowią pewnego rodzaju sztukę.

W mieszkaniu postawiliśmy na dużą kuchnię. Aby wprowadzić kontrasty wysoka zabudowa jest jasna, dopasowana do ścian, natomiast wyspa jest grafitowa. Kontynuacją całej zabudowy jest stół jadalniany z krzesłami. Ze strefy jadalnianej przechodzimy do strefy wypoczynkowej, a w niej 3-metrowa sofa, dwa ozdobne foteliki oraz stoliki kawowe.

Przy projektowaniu łazienki znajdującej się przy sypialni, zależało nam na tym aby była jej integralną częścią. Wykorzystaliśmy tam kafle imitujące drewno. Projektując łazienkę należącą do drugiej sypialni chcieliśmy, aby miała bardziej elegancki charakter, wykorzystaliśmy tam kafle stonowane, jasne, w klasyczne pasy. Wisienką na torcie jest łazienka dostępna dla gości, a to za sprawą tapety Wall&decò w systemie wet.

Pokój dziecięcy jest typowo chłopięcy, niebieska tapicerka połączona z równie niebieskimi gadżetami, sprawia, że pokój ma swój urok.

Dziękuję: Inter Style, Kamena Dekor, Moma Studio, Zbyszkowi Gmińskiemu za meble stolarskie i wszystkim tym, którzy brali udział w realizacji tego projektu.

Autor projektu: Magdalena Szwedowska, Autor zdjęć: Adam Burdyło