• masz design

  Gorąco polecam współpracę z dziewczynami z Masz Design. Czułam się zaopiekowana od pierwszego maila z zapytaniem o ofertę. Dziewczyny przedstawiły nam kilka propozycji aranżacji wnętrza (każda świetna i trafiona) i przygotowały dokładną listę zakupów ze wskazaniem konkretnych sklepów. Na każdym etapie brały pod uwagę nasze zdanie/uwagi i szybko przedstawiały alternatywne rozwiązanie 🙂. Dziewczyny z Masz Design to profesjonalistki, które z czystym sumieniem będę polecać.

  Wiktoria Żbik (źródło Facebook)

 • masz design

  Jeżeli zależy Tobie na dobrej komunikacji z projektantami, inspirującej dawce wiedzy dot. aktualnych trendów wnętrzarskich, praktycznych porad, a także cenisz sobie profesjonalizm to dziewczyny ze studia Masz design są doskonałym wyborem!

  Moja tegoroczna współpraca z Magdą&Martą dała mi wiele satysfakcji za każdym razem, jak zaglądam w projekt, który już niebawem będę wdrażała do rzeczywiści. Magdzie i Marcie udało się połączyć moje wyobrażenia nt. ukochanego gdyńskiego modernizmu z nowoczesnym eklektyzmem. Dziewczyny bardzo skupiają się na potrzebach klienta, a przy tym podpowiadają wiele praktycznych i uniwersalnych rozwiązań.

  Polecam!

  Magdalena Raczyńska (źródło Facebook)

 • Gdynia, Baltiq Plaza

  Gdynia, Baltiq Plaza

  Gorąco polecam współpracę z Magdą. Młoda, ambitna, pełna pomysłów profesjonalistka sprawiła, że moje mieszkanie wygląda przepięknie, jednocześnie jest bardzo funkcjonalne i ciepłe. Przekonała mnie nawet, że szary to naprawdę fajny kolor.

  K.M. (źródło: facebook)

 • Gdynia, Silver House

  Gdynia, Silver House

  O Pani Magdzie dowiedziałam się przez kobiecą pocztę pantoflową :)… już od pierwszego spotkania na zupełnie neutralnym gruncie (przynajmniej z mojej strony), poczułam nić porozumienia i nadzieję na dobrą współpracę,… przekazałam Pani Magdzie swoje wizje, pomysły, „zachcianki”, które Ona naniosła na przygotowane próbne projekty, z których wspólnie ( i zgodnie;)) wybrałyśmy jeden i dalej według niego dopinałyśmy projekt…

  Pani Magda bardzo sumiennie podchodziła do każdego Naszego spotkania, zawsze była przygotowana i potrafiła czymś mnie zaskoczyć :) …

  Dodatkowo zawsze mogłam liczyć na szybką odpowiedź czy też poradę drogą telefoniczną czy też mailową…

  Również w ferworze zakupów Pani Magda zawsze „podawała rękę” i oczami swojej wyobraźni przenosiła się w miejsce projektu i wyszukiwała cudne dodatki…

  Pani Magda potrafiła dostosować możliwości finansowe klienta na realizację projektu i zawsze słuchała i brała pod uwagę moje wątpliwości, starając się wyszukać nowe rozwiązania…

  Często pojawiała się na miejscu, by sprawdzić postępy pracy…

  Jestem bardzo zadowolona z efektu Naszej współpracy i szczerze polecam każdemu :)…

 • Gdynia, Centrum

  Gdynia Centrum

  Magda zaprojektowała wnętrze mojego wymarzonego mieszkania. Jej pomoc była nieoceniona. Potrafiła przekonać mnie do swojej wizji, za co jestem jej wdzięczna, ale też zaakceptowała i wzięła pod uwagę moje preferencje. Była bardzo pomocna w trakcie realizacji projektu.

  Kontaktowała się z wykonawcami i na bieżąco wprowadzała zmiany, gdy napotykaliśmy na „niespodzianki” (remontowałam mieszkanie w przedwojennym budynku). Podczas całego projektu mogłam liczyć na jej pomoc. Podsunęła mi wiele ciekawych pomysłów na aranżację wnętrza, z których mogłam wybrać najbardziej mi odpowiadające. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego i czuję się w moim nowym mieszkaniu jak u siebie.

  Beata Głowacka

 • masz design

  Magda jest świetnym architektem wnętrz. Jej pomoc przy projektowaniu naszego mieszkania była nieoceniona tym bardziej że zwróciliśmy się do niej w ostatniej chwili (gdy mieszkanie było już odebrane a ekipa remontowa umówiona na kolejny miesiąc). Magda już po tygodniu od początkowej rozmowy zaprezentowała nam wizualizacje kilku bardzo ciekawych aranżacji każdego z pomieszczeń dzięki czemu mimo niewielkiego metrażu udało nam się wygospodarować część biurową do pracy zdalnej, zrobić osobną pralnię i powiększyć sypialnie kosztem korytarza. Magda przygotowała m.in dokładny projekt łazienki, projekt zmian instalacji i pomogła z doborem kolorów farb na ścianach. Zakupy robiliśmy sami ale zasięgaliśmy jej opinii. Teraz, po ponad dwóch miesiącach od przeprowadzki i mimo tego że mieszkamy jeszcze “na kartonach” możemy z całą pewnością uznać że pomysły zaproponowane przez Magdę świetnie zdają egzamin. Dodam, że komunikacja z Magdą była rewelacyjna. Odpisywała na maile i smsy tego samego/następnego dnia i reagowała na nasze komentarze wprowadzając od razu zmiany do projektów. Takie 'zwinne' projektowanie wnętrz.

  Joanna Nowakowska (źródło: facebook)